Chiptuning

Elektroniczna modyfikacja sterownika silnika

CHIPTUNING

Zwiększamy moc i moment obrotowy silnika, poprzez indywidualną modyfikację seryjnych ustawień komputera Twojego auta. Usprawniamy jego działanie, dajemy Ci więcej przyjemności z jazdy, a wszystko w bardzo bezpieczny sposób – przy zachowaniu fabrycznych tolerancji producenta.

JAK ROBIMY CHIP TUNING?

Podczas podjęcia się strojenia waszego auta, przechodzi ono kilka etapów.

  • Podczas jazdy próbnej i oględzin weryfikujemy stan techniczny podzespołów Twojego auta. W przypadku awarii któregoś z nich – wstrzymujemy się z pracami do czasu jej usunięcia przez właściciela lub nasz zakład mechaniczny. Chip tuning wykonujemy tylko na stuprocentowo sprawnych pojazdach.

  • Każdy chip tuning poprzedzamy pomiarami na hamowni, w celu zweryfikowania jaką ilością koni mechanicznych i niutonometrów dysponuje Twoje auto. Pomiary wykonujemy również po wykonaniu programowania i wtedy weryfikujemy, ile mocy udało się uzyskać dzięki naszej pracy.

  • Każdy samochodów programujemy indywidualnie, tworząc spersonalizowaną mapę ECU dostosowaną do danej jednostki napędowej w zależności od jej możliwości. Sterowniki programujemy poprzez łączę OBD lub przez podłączenie ECU na stole, zapewniając najwyższą jakość i bezpieczeństwo chip tuningu.

    KORZYŚCI Z CHIP TUNINGU

    Może się nie wydawać, ale są korzyści z podniesienia mocy w Twoim aucie!

  • W bezpieczny sposób zyskaj więcej koni mechanicznych oraz popraw moment obrotowy silnika nawet o 50%. Zapytaj, ile mocy wyciągniemy z Twojego auta.

  • Chip tuning poprawi elastyczność silnika Twojego auta, co wpłynie na lepsze przyspieszenie, szybsze wyprzedzanie i większą przyjemność z jazdy.

  • odajemy moc, która jest bezpieczna dla Twojego auta. Tworzymy indywidualne ustawienia dopasowane w 100% do Twojego auta i nie przekraczamy dozwolonych tolerancji mocy producenta.